Reference

"Po týdnu cvičení se mi obnovil po dvou a půl letech cyklus (těhotenství + kojení). Cvičila jsem tedy poctivě dále (nebylo to ale každý den) a měla jsem v plánu na jaře přijít na opakovací lekci. K mému obrovskému překvapení jsem před nedávnem zjistila, že čekám hormonální miminko :-) Jsem ve třetím měsíci těhotenství a doufám, že bude vše v pořádku. Hormonální jóga je opravdu úžasná a toto jsem opravdu absolutně nečekala, mým cílem byl pravidelný cyklus :-)"

- Magda K. -

"Velice se mi kurz pod Vaším vedením líbil. Oceňuji max. připravenost na kurz, profesionální vystupování, organizační schopnosti, spoustu zajímavých informací, preciznost ve cvičení, příjemné místo pro cvičení, komunikativnost.... nezbývá než poděkovat a doporučit :)"

- Věra H. -

Na víkend moc ráda vzpomínám, byl to krásně strávený čas - úžasné prostory a instruktorka, Vy, která mi sedla lidsky i po té jogínské stránce :)

Co se zdravotního stavu týče. V prosinci u doktorky jsem měla dle ultrazvuku polycystické vaječníky a nemenstruovala. Na kurzu jsem byla v únoru. V březnu kontrola. Polycystické vaječníky zmizely, hormonální profil v normě. Jediný problém byla nízká děložní sliznice (zbytek problémů ale zmizel). Paní doktorka dílčí úspěch připisovala Fertiproně a Gynexu, který jsem užívala, ale zároveň nezavrhovala ani tu jógu. Já ve skrytu své duše a srdce cítím, že jóga má na tom ten větší podíl za pomoci Gynexu, kontryhele a Fertiprony. Nicméně jsem dostala vyvolávačku (ale už žádné jiné hormony). Menstruace se po ní pak spustila za 14 dní. Další menstruace přišla už sama, sice s 17 denním zpožděním, ale byla. Snažím se cvičit alespoň 3x týdně a užívám už pouze Fertipronu a zhruba ob den si dám kontryhelový čaj.

Ale necvičím jen kvůli ženským problémům, ale i proto, že po sestavě jsem plná energie a je mi hned lépe - fyzicky i psychicky.

- Tereza I. -

Absolvovala jsem víkendový kurz hormonální jógy v Židlochovicích. Líbilo se mi, jak byl kurz vedený, s milým a trpělivým přístupem, a přitom přirozeně. Byla jste velmi povzbuzující a chápavá, což považuji osobně za velmi důležité, vzhledem k tomu, že se potkáte s cizími lidmi, se kterými trávíte celý den, je potřeba se uvolnit a nemít bloky z toho, jak vypadám při provádění cviků, jak zvládám nebo nezvládám. Občerstvení, které jste nám nachystala bylo příjemným bonusem :)

- Lenka H. -

Sobota 19. května byla pro mě jednou z nejbáječnějších za poslední pár let...Čas sama pro sebe, krásné téma, příjemné prostředí, fajn atmosféra, perfektní lektorka se vším všudy...
Vysvětlení pojmů stejně jako samotné cvičení bylo srozumitelné, materiály pro "domácí" cvičení rovněž srozumitelné a dobře se mi podle nich cvičí...zatím teda paní Dinah na paty nešlapu ;-), ale za těch pár domácích lekcí pozoruji nejen zlepšení, ale dokonce narůstající závislost na budíčku v 5 ráno a šup na to ;-).
Děkuji za krásný den, kdy jsem najednou měla pocit, že nic nemusím a mohu všechno... Aneto, Vaše osobnost a charisma jsou nádherným bonusem k tomu, co děláte a co nás ženy učíte... Díky!

- Radka R. -

Dobrý den, odezvu na kurz sice píši docela se zpožděním, ale přitom velmi aktuální. Na HJT jsem se přihlásila kvůli řešení problému s neplodností. Kurz byl moc fajn, není, co bych vytkla. Doma jsem se na cvičení vrhla opravdu poctivě, vstávala jsem hodně brzy, abych si stihla zacvičit vždy hned ráno před prací a vyplatilo se, už se na nás doma směje malá princezna :-) Mnohokrát děkuji.

- Aneta S. -